kategorie

Żarówka M-Tech Super White +100% H3 12V 55W

6.99
Dostępność: Towar dostępny
Termin wysyłki: 24 godziny
Producent: M-Tech
Indeks: ZSW3
EAN: 5901508533135


Żarówka M-Tech Super White to aż do 100% więcej światła na drodze w porównaniu ze standardowymi żarówkami halogenowymi. Specjalna jasno błękitna powłoka nie powoduje obniżenia jakości świecenia ani ilości emitowanego światła. Dzięki niej otrzymujemy efekt bielszej barwy światła, który jest mniej męczący dla wzroku kierowcy, lepiej wybarwia znaki oraz linie na drodze. Wydłużona wiązka światła pozwala na wcześniejsze zauważenie przeszkód, co gwarantuje zwiększone bezpieczeństwo i widoczność. Innowacyjne żarówki halogenowe M-Tech charakteryzują się dużą trwałością oraz odpornością na wysokie temperatury i drgania. Przy ich produkcji wykorzystano hartowane szkło kwarcowe oraz wysoko gatunkową stal.
Szkło kwarcowe z filtrem UV zabezpiecza reflektory przed uszkodzeniem a klosze przed zmatowieniem. Przeciętna trwałość żarówki to około 300 godzin pracy, co stawia żarówki firmy M-Tech w tym samym szeregu, co produkty takich marek jak Bosma, Narva czy Tungsram.

©2018 tuning-studio.pl
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu