kategorie

Tłumiki dedykowane

Tłumiki dedykowane ULTER-SPORT produkowane są z myślą o montażu plug & play. Wyjątkiem są tłumiki duet, które mogą wymagać modyfikacji np. podcięcia zderzaka. Przy zakupie prosimy o zwrócenie uwagi na parametry takie jak: marka, model, typ nadwozia, rocznik, pojemność, moc silnika. Produkowane są one na rynek europejski i przy wyborze do pojazdów importowanych z USA czy Japonii mogą nie być kompatybilne.

Tłumiki dedykowane tej marki charakteryzują się lekkim basowym brzmieniem przy obniżaniu z obrotów (nie dotyczy silników diesla, gdzie charakterystyka dźwięku w większości przypadków nie ulega zmianie względem oryginału). Nie są przeznaczone pod instalację LPG.

Tłumiki te wykonane są ze stali aluminiowanej a końcówki ze stali nierdzewnej. Wyjątkiem jest seria PREMIUM i NRS gdzie tłumik wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej. Seria PREMIUM objęta jest aż 5 letnią gwarancją producenta.

Produkcja odbywa się w Polsce a czas realizacji to 1-7 dni.

 

Oferujemy atrakcyjne ceny na wszystkie tłumiki dedykowane marki ULTER-SPORT.

©2019 tuning-studio.pl
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu