kategorie

Anteny do CB Radio

Anteny do CB radio

Dzięki nam Bydgoszcz jest stolicą polskiego tuningu. To w niej obywa się każdego roku wystawa STS Tuning-Show, przyciągająca fanów przeróbek samochodów. W Bydgoszczy swoją siedzibę ma nasz sklep internetowy Tuning Studio. Od lat specjalizujemy się w akcesoriach do tuningowania. Poza tym oferujemy również anteny do CB radio oraz podkładki magnetyczne do ich mocowania. Anteny do CB radio decydują o komforcie obsługi zestawu CB. Im antena jest dłuższa, tym głośniejszy i wyraźniejszy jest sygnał. Dbając o wysoką jakość oferty i maksymalną satysfakcję klienta, w Tuning Studio w Bydgoszczy nie znajdziesz produktów chińskich czy anten krótkich o małym zasięgu. Nasz sklep proponuje anteny do CB radio o długości 70, 145, 148 i 165 cm światowej klasy producentów President, Lemm i Thunder. Parametry techniczne naszych anten, bezproblemowe strojenie czy automatyczna redukcja szumów zapewniają doskonałą jakość pracy zestawu CB, silny i komfortowy nasłuch oraz niezakłócone nadawanie w dużym zasięgu.

Oferowane przez Tuning Studio anteny do CB radio w zależności od wybranego modelu można umieścić bezpośrednio na dachu samochodu na przeznaczonej do tego podkładce magnetycznej, na uchwycie np. na lusterku lub bezpośrednio w karoserii Zainteresowała cię nasza oferta, a nie mieszkasz w Bydgoszczy? To nie problem, gdyż Bydgoszcz jest jedynie miejscem, z którego nasz sklep prowadzi sprzedaż on-line, zapewniając klientom solidną i profesjonalną obsługę oraz terminową realizację zamówienia.

©2018 tuning-studio.pl
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu