kategorie

Podstawki do CB Radio

Podstawki do CB radio / uchwyt anteny do CB radio

Sklep internetowy Tuning Studio cieszy się wysoką pozycją na rynku. Nasza znajdująca się w Bydgoszczy placówka specjalizuje się w oświetleniu LED do samochodów i zadowoli najbardziej nawet wymagających wielbicieli tuningu. Przykładamy szczególną wagę do wysokiej jakości asortymentu, tym bardziej, że każdego roku Bydgoszcz jest miejscem wystawy STS Tuning-Show. Tuning Studio to wszechstronna propozycja dla miłośników przeróbek. Obok szerokiego wyboru żarówek, w tym ledowych i ksenonowych, paneli LED, lamp dziennych drl, halogenów czy modułów komfortu doświetlających zakręty podczas jazdy w sprzedaży są m.in. akcesoria do felg, czujniki parkowania, elementy zawieszenia, oleje silnikowe oraz dodatki stylizacyjne, takie jak grille, kierunkowskazy boczne, chromowane listwy na zderzaki.

Bydgoszcz to nie tylko stolica tuningu, udane zakupy zrobią u nas także użytkownicy CB radio. Anteny renomowanych firm President, Lemm i Thunder, które dzięki długości i parametrom technicznym mają zasięg ponad 10 km zapewnią naszym Klientom bezzakłóceniowy odbiór i nadawanie. Wysokiej klasy uchwyt anteny do CB radio jest warunkiem dobrego zasięgu i komfortu korzystania z zestawu. Masz bardzo dobrą antenę, a mimo to zasięg i jakość działania zestawu CB radio pozostawia wiele do życzenia? Potrzebna ci jest wysokiej klasy podstawka do CB radio. Uchwyty proponowane przez nasz sklep gwarantują pełną satysfakcję. Oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie najwyższej jakości uchwyty firmy Thunder o średnicy 110 lub 150 mm z kablem o długości 3,5 m. Podstawka do CB radio umożliwia prosty montaż na dachu samochodu nawet początkującemu użytkownikowi. Kupując u nas uchwyt anteny do CB radio, możesz być pewien, że antena nie będzie się naginać i powodować spadku jakości korzystania z CB radio.

Nie musisz mieszkać w Bydgoszczy, by zostać naszym Klientem. Tuning Studio to sklep internetowy, więc by kupić doskonałej jakości uchwyt anteny do CB radio nie musisz już wychodzić z domu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, sprawny i szybki transport zakupionego wyposażenia.

©2018 tuning-studio.pl
Wszystkie informacje zawarte na stronie takie jak znaki towarowe czy nazwy firm zostały użyte tylko i wyłącznie w celu informacyjnym i są własnością tych firm.01studio.eu